O hotelu

"

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaprosić Was do odwiedzenia naszego hotelu.

Przez dwanaście lat prowadzenia restauracji zebraliśmy wiele informacji od naszych gości co się im podoba
a co nie, w hotelach na całym świecie.

Dzięki tym informacjom staraliśmy się stworzyć miejsce,
w którym spędzą Państwo miło czas.

Zarówno wyposażenie pokoi jak i obsługę próbowaliśmy dobrać kluczem jakim posługujemy się od lat w restauracji. Staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym poczują się Państwo jak w domu ( a może nawet lepiej bo nie trzeba gotować ani sprzątać).

Nasz hotel znajduje się w ponad stuletniej kamienicy, której architektura pozwoliła nam na stworzenie 20 niepowtarzalnych pokoi. Każdy z nich jest wyposażony
w telewizję, mini-bar, klimatyzację, sejf oraz internet.

 

"

Z TROSKĄ O KAŻDEGO GOŚCIA HOTELOWEGO

Z TROSKĄ O KAŻDEGO GOŚCIA HOTELOWEGO

Pragniemy, aby pobytowi naszych gości towarzyszyła domowa, przytulna atmosfera. Nasi pracownicy z profesjonalizmem i życzliwością podchodzą do wszystkich życzeń odwiedzających, dokładając wszelkich starań, by ich wizyta w hotelu Starka została zapamiętana na długo jako piękne i miłe wspomnienie. 

ZAREZERWUJ TERAZ

NAJWAŻNIEJSZE ATRAKCJE OPOLA

Dogodne położenie w centrum Opola sprawia, że wszystkie ważne adresy na jego mapie są w zasięgu spaceru od naszego hotelu. Jednocześnie rozwidlenie Odry zapewnia najbliższemu otoczeniu Starki ustronny i malowniczy charakter, co tworzy niepowtarzalne połączenie dla osób pragnących odwiedzić nasze miasto.

POZNAJ OFERTĘ

ZORGANIZUJ IMPREZĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ

Malownicze położenie, piękny, historyczny budynek o niepowtarzalnych wnętrzach i doskonała kuchnia - to recepta na idealny przebieg każdej imprezy okolicznościowej. Romantyczna, elegancka, kameralna czy z rozmachem - każda uroczystość przygotywana przez nasz hotel to gwarancja najwyższej jakości usług i niezapomnianych doświaczeń. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, którego niepowtarzalne życzenia stanowią dla nas motywację do stałego rozwoju i tworzenia unikatowych rozwiązań.